KONST / Litografier / Färglitografi 11811078
nr 1181 1078
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 142/360, motivet: 68x50 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:16:36
2/5 20:49:01
500 kr
3/5 18:19:30
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe